Ky serum i përgatitur në kushte shtëpie i shndrit flokët tuaj në vetëm një minutë

Sot do t’ju mësojmë të përgatisni serum flokësh në kushte shtëpie. Ky serum do t’i bëjë flokët tuaj të shndritshme në vetëm disa minuta.

Ja si duhet të veproni…

Përbërësit:

Xhel nga fara liri; Vaj ekstra i virgjër i kokosit; Ujë trëndafili

Hapat për t’u ndjekur:

Në një shishe të zbrazët hidhni 2 lugë gjelle nga xheli nga fara e lirit.

Shtoni 2-3 pika vaj kokosit. Përziejeni mirë!

Mbusheni shishen me ujin e trëndafilit.

Si ta përdorim?

Aplikojeni llakun mbi flokët tuaj dhe më pas krihni flokët.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *